Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta! Jennifer Aniston posílá Angeline posměšný vzkaz!

Angelina by si rizika, jaké přináší láska podle scénáře, měla dobře uvědomovat.
22. září 2016 00:35 / Instagram
Hvězda seriálu Přátelé Jennifer Aniston (47) se dlouho nemohla vzpamatovat z rozchodu s Bradem Pittem (52), který ji opustil kvůli dříve smyslné Angelině Jolie. Teď je prý vnitřně šťastná, že mu nový vztah nevydržel.

Jennifer Aniston byla od roku 2000 šťastně vdaná za Brada Pitta. Tvořili nádherný pár. Jejich lásku ovšem narušila Angelina Jolie (41), která s Pittem v roce 2004 natáčela film Mr. & Mrs. Smith, kde to mezi nimi zajiskřilo a v roce 2005 se Aniston s Pittem rozvedli. Historie se možná opakuje, ale s tím rozdílem, že v hlavní roli už není Angelina, ale Marion Cotillard. Šušká se totiž, že za rozpadem manželství stojí láska Brada Pitta k herečce Marion Cottilard, s níž se měl Pitt sblížit během natáčení snímku Spojenci. Nyní sama Angelina zakusila, jaké to je, když dostane parohy.

„Jo, je to tvoje karma,“ vzkazuje teď Jennifer Angelině. Tuto skutečnost zvěřejnil Us Weekly. I když herečka údajně navzdory všemu Bradovi nepřála nic špatného, nyní je prý vnitřně spokojená. Aniston v současné době žije s Justinem Therouxem.

Sám Brad Pitt je doslova vytočený z celé situace. Angelina Jolie (41) uvedla do rozvodových papírů sice obligátní nepřekonatelné rozdíly, ale navíc měla podle TMZ tvrdit, že Pitt dlouhodobě holduje pití alkoholu a kouření marihuany, což v něm následně probouzí výbuchy vzteku, které ohrožují nejen ji, ale především jejich šest dětí.

Podle hollywoodského krasavce jsou obvinění, že by mohl být hrozbou pro své děti, naprosto zcestná. Angelina se evidentně snaží získat všechny děti výhradně do vlastní péče a do boje jde naplno.

Podle zdroje blízkého Pittovi je herec zdrcený a o záměru své ženy se dozvěděl den předtím, než podala žádost o rozvod. Angelina rozpoutala totální peklo a celá rodina je teď v hledáčku bulvárních fotografů. Soukromí si přitom vždy velmi střežili.

Hlavním tématem rozvodu hollywoodského páru bude samozřejmě šest dětí, jež by Angelina Jolie ráda dostala do vlastní péče. Kromě nich právníci budou řešit i závratné jmění. Podle nejvyšších odhadů jde až o 625 miliónů dolarů, což odpovídá 15 miliardám českých korun. Vypadá to, že tahle pohádka nebude mít šťastný konec. 
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Tato květina vám dokáže ochutit salát, vyprat obleční i umýt vlasy

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?