Reklama
Reklama
 Sexy 

Linda Vojtová nechtěla být modelkou! K modelingu ji dokopala maminka.

Linda v Čechách moc známá není, zato ve světě ano.
27. září 2014 11:59 / Foto – archiv Lindy Vojtové
Začala s modelingem ve čtrnácti, ale o světové kariéře se krásné Lindě Vojtové (29) vůbec nesnilo. Vlastně ji ke kariéře světové topmodelky dotlačila její maminka.

„Máma mě poslala na letní tábor modelek. Jela jsem s kamarádkami, tak pro srandu. Udělali mi tam testy a fotograf poslal mé snímky paní Karasové, ta se mě hned ujala. Další rok jsem vyhrála Elite Model Look a už jsem byla ve světě,“ vypráví krásná Linda.

Pro mladou puberťačku to nebyl žádný med jen tak vyrazit sama do světa. Vlastně se jí od kamarádů vůbec nechtělo.„Nesla jsem to hrozně těžce. Nechtěla jsem cestovat, měla jsem zázemí, kamarády… Ale máma mě dokopala,“ směje se dnes Vojtová.

Nutno podotknout, že nebýt právě paní Vojtové, Linda by byla bezradná. „Maximálně mě podporovala při mých cestách. Tenkrát ta komunikace nebyla úplně jednoduchá, ještě nebyl skype nebo tolik mobily. Takže se mnou i hodně cestovala. Třeba se mnou jela do Milána, podívat se, kde budu bydlet, obešla se mnou ty agentury. Dělala mi všechny kontrakty, je to advokátka, to mi hodně pomohlo,“ vzpomíná dnes již světoznámá modelka, která nyní září na českých obrazovkách v reklamě na minerální vodu.

Očekáváme, že v průběhu října Linda Vojtová přijede opět do Čech kvůli chystanému koncertu jejího dědečka profesora Vadima Petrova. S ní a s její maminkou - organizátorkami koncertu bude uspořádané informativní setkání. O termínu vás budeme informovat. 
📷
4 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak si udržet ostré kuchyňské nože? Máme několik dobrých rad

1. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je mámou! Ukázala svoji holčičku!

2. Stačila jedna fotka, která rozdělila fanoušky Zuzany Belohorcové na dva znepřátelené tábory

3. Světoznámý herecký pár utužuje manželství v Evropě. Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones navštívili i...

4. Andrea Verešová dráždí fanoušky sexy fotkami. V titěrných bikinách ukázala dokonalé tělo!

5. Lucie Borhyová i Eva Decastelo mají blízko k Botoxu