Reklama
Reklama
 České celebrity 

Půvabná Petra Svoboda v mini šatičkách zabodovala. Podívejte se, jak to drobné krásce sluší!

Petra Svoboda je jedna z našich nejkrásnějších moderátorek.
05. srpna 2016 02:16 / Profimedia
Petra Svoboda sice není velkého vzrůstu, ale i tak má co ukázat. Je totiž velmi krásná! Petra si nenechala ujít akci, na které v pražském Muzeu Grévin ožil fascinující svět velkého českého podnikatele Tomáše Bati. Nejzábavnější muzeum voskových figurín otevřelo ve spolupráci se zlínskou Nadací Tomáše Bati novou část expozice a právě charismatická moderátorka byla velkou ozdobou celého večera.

„Myšlenka výstavy Tomáše Bati v Muzeu Grévin se zrodila úplně náhodou, jako většina projektů. Jsme ale velmi rádi, že díky této spolupráci v Muzeu Grévin ožívá právě Svět Tomáše Bati. Můžeme tak české veřejnosti interaktivní formou připomenout velkého a inspirativního podnikatele. Vosková socha Tomáše Bati bude po celou dobu výstavy vévodit této speciální expozici. Přijďte se i vy přesvědčit, že Baťa ve své kanceláři vypadá jako živý," říká Daniela Pedret, marketingová a PR ředitelka Muzea Grévin.

Krásná moderátorka zpráv TV Nova Petra Svoboda, na které mohli všichni přítomní pánové oči nechat si akci užila. „Expozice mě velmi zaujala. Je skutečně zajímavá a v židli Tomáše Bati a za jeho stolem se mi sedělo hezky. Mám k tomu ale velkou úctu, byl to zajímavý člověk, který toho opravdu hodně dokázal,“ podotkla Petra Svoboda, která prozradila, že “u Bati“ nakupuje hlavně dětské boty a bačkůrky. „Je to taky vlastně jediný obchod, který je má….“  
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Balkonové květiny udělají z vašeho domu malý ráj. Jaké jsou nejkrásnější a jak je pěstovat?

1. Simona Krainová: Jedna návštěva lékaře vám může zachránit život

2. Česká Miss Lea Šteflíčková přiznala rozchod! Je za tím někdo třetí?

3. Belohorcová chytá bronz na Bahamách. V bikinách předvedla svá obří ňadra!

4. Operní diva Andrea Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

5. Milánský týden designu rozzáří smečka jednačtyřiceti lvů