Reklama
Reklama
 České celebrity 

To je krásy! Single Aneta Vignerová ukázala luxusní nožky a vystrčila zadeček!

Aneta je po řech letech je opět single.
04. srpna 2016 01:31 / Archiv
Kamarádky Aneta Vignerová a Lucie Kovandová se vídají nejčastěji na přehlídkovém mole. Tentokrát jsme je potkali na pražském Žofíně. Holky se nechaly zlákat počasím a vydaly se na šlapadlo na Vltavě.

I když měly trochu nemotorný nástup, přeci jen se to trochu houpe, ve Vltavě se ale naštěstí nevykoupaly. Na vodě bylo příjemněji než na souši. Lehce tam pofukovalo, takže ačkoli bylo něco málo po poledni, byla to příjemná jízda. „Docela z toho bolí nohy.“, smála se půvabná modelka Lucie Kovandová. Se svým přítelem, se kterým letos oslaví šesté výročí, a s kamarády odjíždí do Chorvatska užívat léto. „Pronajali jsme si tam apartmán, odjíždíme koncem týdne na čtrnáct dní, už se vidím u moře.“, dodává Lucie.

Aneta Vignerová si také užívá léta. Po třech letech je opět single. S fotbalistou Michalem Zemanem se před dvěma měsíci rozešli, již jednou měli ve vztahu pauzu, tentokrát se ale už jejich cesty zdá se po partnerské stránce rozešli na dobro. Odstěhovali se od sebe a každý si pronajal svůj byt. Aneta má spoustu ctitetů, je už nějaký pan Božský? „Pořád mi někdo píše, ale já jsem ráda, že jsem teď sama, užívám si léta a kamarádek. Jsem ráda, že jsem se stihla vidět s Luckou, než odjede na dovolenou.“, prozradila Aneta Vignerová. „Do vztahu se nehrnu. Až to přijde, tak to přijde. Teď se chci bavit a čeká mě taky nabitý pracovní podzim.“ dodává sexy brunetka. 
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!