Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Jak dnes vypadá vnadná potvora Valerie z Beverly Hills 90210? Tomu neuvěříte!

Potvora Valerie Malone v legendárním seriálu.
01. srpna 2016 02:14 / Facebook
Herečka Tiffani Thiessen kterou proslavila především role pořádné potvory Valerie Malone z kultovního seriálu Beverly Hills 90210 se od dob natáčení moc nezměnila. Stále je velmi krásná, snad i krásnější než kdy dřív. Vyrostla z ní dospělá žena, která se pyšní titulem mámy a manželky.

Dnes již dvaačtyřicetiletá představitelka Valerie má stále charakteristický plný hrudník, který doplňuje kulatý obličej a její pomněnkově modré oči jsou prostě nezapomenutelné.

Přestože je herečka velmi sebevědomá, své plnější křivky oproti většině kolegyň z Hollywoodu si prý uvědomovala vždy. Nikdy se nedostala pod velikost 32 a ani se o to nesnažila. Možná i díky bujnějším tvarům se ze smyslné Tiffani stal v době, kdy hrála Valerii, sexsymbol.

Její výrazně ženštější křivky učarovaly mnoho mužů včetně jejího hereckého kolegy Briana Austina Greena, jenž má nyní za manželku krásnou Megan Fox. Brian v seriálu představoval Davida Silvera a s Tiffani několik let chodil. Nakonec se ale Tiffani Thiessen provdala za herce Bradyho Smitha, s nímž má dceru Harper.

Přesto, že se Tiffani i nadále věnuje herectví a také filmové produkci, objevila v sobě nový talent, který si okamžitě zamilovala. Dala se na dráhu televizní kuchařky a má svůj vlastní pořad, kde vaří společně se svými hosty dobrůtky z celého světa. Zdá se, že tahle práce ji naplňuje a dává jí volnost v tom, aby mohla trávit i čas s milovanou rodinou.  
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Autolednice se hodí na cesty i na pláž. Jak ale vybrat správně?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!