Reklama
Reklama
 Sexy 

Pánové, chcete najít dívku snů? Je krásná, sexy a nezadaná! Redaktorka VIP zpráv Andrea hledá ženicha…

Andrea Košťálová si vyzkoušela roli modelky.
24. října 2014 04:58 / Jan Tůma
Holka jako lusk. Nezkazí žádnou zábavu, je chytrá a navíc hezká. To se dnes už jen tak nevidí… Redaktorka VIP zpráv Andrea Košťálová (25) okusila práci modelky. Na ostrově Mauritius nafotila žhavé snímky, nad jejichž výsledkem kroutí nevěřícně hlavou. Jisté je, že takhle Andreu ve VIP zprávách jen tak neuvidíme!

„S fotografem Honzou Tůmou jsme se dlouho bavili o tom, že spolu něco nafotíme, ale netušila jsem, že moje první profesionální fotky budou hned v plavkách a ve vlnách,“ směje se Andrea Košťálová.

Sice se denně vídá s celebritami, nechybí na žádném VIP večírku, ale sama Andrea se považuje za obyčejnou smrtelnici… „Nikdy předtím jsem profesionální focení nezažila a tohle byla velká rychlovka. Celé focení trvalo asi deset minut, než začali domorodci na ostrově vykřikovat, že se blíží cyklon a musíme okamžitě odjet. O to víc jsem pak byla překvapená z výsledku,“ doplňuje redaktorka VIP zpráv, která se i během pouhých deseti minut řádně „zapotila“.

„Jsem extrovert, jinak bych asi ani nemohla dělat svou práci, ale zároveň jsem paradoxně dost stydlivá. Při focení jsem tak byla mnohem nervóznější, než jsem třeba při živých vstupech do VIP zpráv,“ přiznala tahle sexy stydlivka.

Andrea Košťálová působí ve VIP zprávách už čtyři roky. A ta dobrá zpráva je, že je momentálně nezadaná a guláš se šesti prý zvládne levou zadní. 
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Léto přeje zlodějům. Důležité rady, které je dobré dodržet před odjezdem na dovolenou

1. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

2. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

3. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?

4. Nuda v Brně nehrozí! Vitázková vjela manželovi do vousů!

5. Komedy fest rozdával ceny hvězdám českého humoru