Reklama
Reklama
 Sexy 

Něžnost a nevinnost v podobě motýlů. Chcete vidět nahou Polákovou?

Herečka Barbora Poláková se svlékla do naha.
23. října 2014 08:30 / Debra
Jana Plodková (33) a Barbora Poláková (31) nejsou žádná neviňátka, nicméně i ony dokážou divy, když si usmyslí. Pro dobrou věc se obě proměnily v anděly. Poláková dokonce v nahého anděla! Sexy snímky vznikly na podporu pacientů s genetickou chorobou, nemocí motýlích křídel.

Dámy si nechaly narůst křídla od slavných českých designerů. K dokonalé imitaci postačily květiny, sklo nebo lidské vlasy.

Pro Janu Plodkovou květinová křídla vytvořil choreograf Mario Wild. „Mariova tvořivost mě nadchla a v záplavě pivoněk jsem se cítila božsky,“ říká Jana a dodává: „Je pro mě čest být součástí kalendáře 12 plus 12, protože pomáhá těm, kteří si jen tak pro lék do lékárny neskočí. Jsou to křehké bytosti a jejich vůle žít je nejsilnější, jakou jsem kdy poznala.“

Vedle Jany Plodkové se na fotografiích Lucie Robinson objeví i Barbora Poláková se skleněnými křídly od výtvarníka Ronyho Plesla. „Mám rád, když se charita dělá nejen citem a ze soucitu, ale i profesionálně. Lucie neskutečně uchopila mou ateliérovou skleněnou směs a přenesla je do jiného světa. Byl to bláznivý večer, kdy se polonahá kráska brodila křehkým sklem v záři omračujících reflektorů, na to se nezapomíná,“ popisuje Rony Plesl.

Herečka Jitka Čvančarová, patronka charitativní organizace DebRA ČR, propojila při focení nového ročníku osvětové kampaně 12 plus 12, veřejně známé osobnosti a uznávané české designery. Jitka má obrovské srdce a nemocným se věnuje několik let.

Charitativní organizace DebRA a Jitka Čvančarová představí celou kolekci 12 plus 12 už 12. 11. v prostorách Pražské křižovatky. 
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Octomilky nevidí nikdo rád. Tipy, jak se jich účinně zbavit

1. Za socialismu vypadala trochu jako Jágr, dnes je z ní sexbomba! Poznáte českou herečku?

2. Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

3. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

4. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

5. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!