Reklama
Reklama
 České celebrity 

Kuchařová prozradila, jak se po svatbě opravdu jmenuje! Ale asi zase kecá...?!

Ondřej a Táňa jsou prý Gregorovi, ale mají to nějak - tak trochu pomotané!
06. července 2016 03:00 / Facebook T. Kuchařové
Komedie Táni Kuchařová a Ondřeje Brzobohatého,tedy Gregora, pokračuje. Zatímco se herec a hudebník nechal před časem přejmenovat, nyní se ukazuje, jak se oba - jako manželé jmenují. Ovšem Miss Woerld 2016 to má nějaké pomotané. Nebo, že by takzvaně "kecala"?

„Nehleďte prosím na zápisy ve veřejných registrech, které mají bohužel v české legislativě spoustu bariér a omezení, a přijměte naše jména tak, jak je cítíme a jak se jimi chceme nechat oba dál, jako manželé, titulovat," napsala Táňa Kuchařová na facebook.

A dále prozradila, jakže se novomanželé jmenují. "Tedy Ondřej Brzobohatý Gregor a Taťána Kuchařová Gregor (ve zkrácené verzi pro zahraničí Ondřej B. Gregor a Taťána K. Gregor a, ano, v občankách „pouze“ jako Gregor.) Nezáleží přeci na tom, co si neseme v dokladech, ale v srdci,“ píše Táňa i Ondřej.

Jenomže, má to háček. Pokud si žena chce vzít příjmení po svém muži, což v tomto případě modelka udělala, nemůže se jmenovat Táňa Kuchařová - Gregor, nýbrž Táňa Gregor Kuchařová, případně Táňa Gregorová. Nikoli opačně. Takže opět nevíme, jak to vlastně je.

A ještě jeden vzkaz dali novomanželé všanc: Jsme vám, přátelé, ještě jednou vděčni za podporu, kterou nám prostřednictvím našich stránek projevujete. Věřte, že pro nás podpora slušných lidí mnoho znamená a že to jediné, co má v dnešní době ten skutečně jediný smysl, je láska,“ dodali manželé "Gregorovi" s přáním hezkého léta!  
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Zbavte svůj byt toxinů, díky správným pokojovým květinám

1. Nikol Švantnerová oslavila Valentýna ve spodním prádle

2. Nejočekávanější muzikál roku 2019 má za sebou svou premiéru

3. Tomáše Řepku poslal soud do vězení na patnáct měsíců, proti verdiktu se bývalý fotbalista může...

4. Alice Bendová si nechala před dovolenou odsát svá plnější stehna

5. Patricie Solaříková se bude vdávat! Fanouškům ukázala prstýnek i slzy štěstí