Reklama
Reklama
 České celebrity 

Kuchařová prozradila, jak se po svatbě opravdu jmenuje! Ale asi zase kecá...?!

Ondřej a Táňa jsou prý Gregorovi, ale mají to nějak - tak trochu pomotané!
06. července 2016 03:00 / Facebook T. Kuchařové
Komedie Táni Kuchařová a Ondřeje Brzobohatého,tedy Gregora, pokračuje. Zatímco se herec a hudebník nechal před časem přejmenovat, nyní se ukazuje, jak se oba - jako manželé jmenují. Ovšem Miss Woerld 2016 to má nějaké pomotané. Nebo, že by takzvaně "kecala"?

„Nehleďte prosím na zápisy ve veřejných registrech, které mají bohužel v české legislativě spoustu bariér a omezení, a přijměte naše jména tak, jak je cítíme a jak se jimi chceme nechat oba dál, jako manželé, titulovat," napsala Táňa Kuchařová na facebook.

A dále prozradila, jakže se novomanželé jmenují. "Tedy Ondřej Brzobohatý Gregor a Taťána Kuchařová Gregor (ve zkrácené verzi pro zahraničí Ondřej B. Gregor a Taťána K. Gregor a, ano, v občankách „pouze“ jako Gregor.) Nezáleží přeci na tom, co si neseme v dokladech, ale v srdci,“ píše Táňa i Ondřej.

Jenomže, má to háček. Pokud si žena chce vzít příjmení po svém muži, což v tomto případě modelka udělala, nemůže se jmenovat Táňa Kuchařová - Gregor, nýbrž Táňa Gregor Kuchařová, případně Táňa Gregorová. Nikoli opačně. Takže opět nevíme, jak to vlastně je.

A ještě jeden vzkaz dali novomanželé všanc: Jsme vám, přátelé, ještě jednou vděčni za podporu, kterou nám prostřednictvím našich stránek projevujete. Věřte, že pro nás podpora slušných lidí mnoho znamená a že to jediné, co má v dnešní době ten skutečně jediný smysl, je láska,“ dodali manželé "Gregorovi" s přáním hezkého léta!  
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Milujete roztomilé muchomůrky? Ozdobte jimi vaši zahradu

1. Simona Krainová: Jedna návštěva lékaře vám může zachránit život

2. Česká Miss Lea Šteflíčková přiznala rozchod! Je za tím někdo třetí?

3. Belohorcová chytá bronz na Bahamách. V bikinách předvedla svá obří ňadra!

4. Operní diva Andrea Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

5. Milánský týden designu rozzáří smečka jednačtyřiceti lvů