Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Hvězda seriálu Přátelé je ve 47 letech konečně tehotná! Jennifer Aniston ukázala bříško v bikinách.

Že by se konečně dočkala?
17. června 2016 00:07 / Instagram
Sedmačtyřicetiletá hollywoodská herečka Jennifer Aniston momentálně tráví dovolenou na Bahamách se svým manželem Justinem Theroux.

Sympatický pár si užívá sluníčka i moře, a tak není problém prohlédnout si hereččinu postavu v bikinách. Na první pohled je jasné, že buď přibrala v oblasti břicha, nebo konečně nosí pod srdcem vytoužené dítě!

Z Jennifer se po natočení první série Přátel stala hvězda a sex symbol. Její charakteristický účes inspiroval hodně žen po celém světě. Hlavní aktérka z kultovního seriálu Přátelé Rachel se vždy chlubila štíhlou postavičkou. S její udržováním neměla problémy, protože nikdy nerodila. I když po dítěti dlouho touží, v jejím věku to už není vůbec jednoduché. Teď ale krásná herečka šokovala postavou v bikinách. Jennifer má najednou jakési větší břicho a rozhodně to nevypadá na faldíky z nezdravé stravy. Spíše to působí tak, že jde opravdu o těhotenské bříško.

O těhotenství Jennifer se opět jen spekuluje, nikdo zatím oficiálně nic nepotvrdil. K oficiálnímu potvrzení ze strany Aniston a Therouxe zřejmě dojde ale až po pátém měsíci těhotenství, kdy budou mít lékaři i nastávající rodiče jistotu, že je vše v pořádku.

Podle fotografií z Baham se ale zdá být skoro jisté, že herečka skutečně ve svých 47 letech otěhotněla! Tak snad se Jennifer konečně dočká svého prvního miminka! Držíme všechny palce!  
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Léto přeje zlodějům. Důležité rady, které je dobré dodržet před odjezdem na dovolenou

1. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

2. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

3. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?

4. Nuda v Brně nehrozí! Vitázková vjela manželovi do vousů!

5. Komedy fest rozdával ceny hvězdám českého humoru