Reklama
Reklama
 České celebrity 

Přítelkyně Jágra se snaží, napravit si reputaci. Chcete recept na sladké knedlíky, které Jardovi doma vaří? Tady je!

Verunka se snaží...
15. června 2016 03:13 / Instagram
Veronice Kopřivové se podařilo klofnout jednoho z nejžádanějších Čechů a zároveň jednoho z nejbohatších českých sportovců. Na podzim se Veronika Kopřivová vydala na Miami, kam údajně jela studovat angličtinu, ale nakonec začala místo angličtiny tak trochu studovat samotného Jardu Jágra.

Všechno vypadalo jako pohádka, až do té doby, než se Jarda s Veronikou vrátili do Čech. Ihned po příletu na křehkou blondýnku prasklo, že spíš než něžná éterická bytost, je pěkná dračice s nechvalnou minulostí. Její nahé fotky ze strip baru obletěly internet a pětadvacetiletá kadeřnice z Teplic má z ostudy kabát, který ji bude asi ještě chvíli hřát.

Veronika ale nelení a snaží se rychle zvrátit situaci! Chce se ukázat v trošku jiném světle než v tom z nočních podniků. Předvedla, že umí vařit a rovnou svým fanouškům dopřála i recept na sladké bezlepkové knedlíky, které v neděli nachystala pro svého milovaného sportovce.

Veronika k fotce s lahodně vypadající dobrotou napsala i recept. I když trošku nepřesný, ovšem slíbila, že se příště polepší! "Já bohužel nemám přesný recept. Dávám vajíčka, máslo, mléko, bezl.mouku, měkký tvaroh. Vypracuji těsto, plním ovocem, vařím ve vroucí vodě cca 6min. Po vyndání z hrnce je propíchám. Dochucuji dle chuti, my máme nejraději - tvrdý tvaroh, skoř.cukr, máslo, pacholík (bobík), v malém hrnci ještě většinou povařím pokrájené jahody s trochou medu a pak polívám. Pro ty, co potřebují přesný recept, tak až je budu znova dělat, dám si pozor a vše zapíšu."

Verča asi ví, jak na to. Podle fotek z německého striptýzového klubu si bude umět poradit v ložnici a podle fotek ovocných knedlíků se umí otáčet i v kuchyni! A o to tady asi kráčí... 
📷
5 fotografií
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak se starat o plavky, aby vám vydržely hezké déle než jedno léto?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!