Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Děsivé následky plastických operací: Meg Rayen je smutným příkladem žen, které neumí stárnout!

Herečka vypadá, jako kdyby ji napadl roj včel!
14. června 2016 03:17 / Instagram
Drobná blondýnka s něžým výrazem Meg Ryan, do které se ve filmu Samotář v Seattlu zamiloval Tom Hanks už je dávno minulostí. Hollywoodská herečka se před pár dny objevila na červeném koberci při předávání hudebních cen Tony Awards v New Yorku a její vzhled přítomné doslova šokoval. Herečka totiž vypadá, jako kdyby měla hlavu ve včelím úlu!

Meg Rayenová se bohužel snažila zastavit stárnutí tak, jako mnoho hollywoodských hvězd. Kvůli faceliftingu a nespočet injekcím botoxu teď vypadá jako vosková figurína. A to ještě dost nepovedená. Za nepřirozeně tvarovanými rty může být prý alergická reakce na kolagenové implantáty.

Již v minulosti se spekulovalo o tom, že dříve oblíbená herečka je závislá na plastických operací. Kvůli nim údajně přišla o nabídky na role, jelikož její botulotoxinem paralyzovaný obličej postrádal mimiku.

Když se před dvěma dny herečka prošla po červeném koberci v New Yorku, jen málokdo by za jejími odulým vzhledem hledal miláčka Hollywoodu 90. let.

V osobním životě nemá Meg zrovna štěstí. A možná právě neštěstí v lásce jí svedlo na špatnou cestu. Svou životní lásku, Dennise Quaida, potkala během natáčení. Zahráli si společně ve filmu Vnitřní vesmír a o čtyři roky později se z nich stali manželé. Jejich vztah ovšem nevydržel. Ztroskotal když se Meg zamilovala do svého hereckého partnera Russella Crowea. Meg pro něj ztratila hlavu a s Dennisem se rozvedla. Russell se ale ženit nechtěl a dal Meg kopačky.

A zatímco oba její muži mají nová a spokojená manželství, Meg je sama. Navíc kvůli svému nepřirozenému vzhledu přestala dostávat role a rozhodla se to řešit po svém.

Meg se vydala na cestu drastických diet a plastických operací, což se neukázalo jako ta nejlepší cesta. Z těch příliš nafouknutých kačeřích rtů si dělá srandu celý svět a Meg se točí v kruhu. Čím víc chodí na botox a vypadá divněji, tím méně má rolí a je o ní menší zájem i jako o ženu. Kdysi půvabná Meg Rayen je smutným příkladem toho, jak to dopadne, když se žena neumí srovnat se svým stárnutím...  
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak se starat o plavky, aby vám vydržely hezké déle než jedno léto?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!