Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Tahle svatba šokovala celý svět! Že se tihle dva vezmou, nikdo nečekal!

Tuhle svatbu nečekal nikdo ani ve snu!
27. května 2016 03:06 / Facebook
Včera tomu bylo dvaadvacet let, kdy se konala první svatba Michaela Jacksona. Tato událost vyvolala obrovský mediální rozruh. Svou o 10 let mladší manželku Lisu Marii Presley, dceru Elvise Presleyho, si vzal po čtyřměsíční známosti, krátce poté, co se sama rozvedla. Vzali se 26. května 1994 v Dominikánské republice, ale veřejnost se o tom dozvěděla až o tři měsíce později. Lisu Marii zpěvák znal od dětských let a nikdy se netajil tím, že ji velmi miloval a že mu svým odchodem ublížila.

Pár musel čelit mediálním spekulacím, že se oddal pouze za účelem napravení Jacksonovy reputace, která byla poškozena proběhlým soudním řízením o zneužívání tehdy 13letého syna Jordana Chandlera. Svět měl uvěřit a vzít na vědomí, že fáma o Michaelových pedofilních sklonech není nic, než sprostá pomluva.

Manželství skončilo v lednu roku 1996. Lisa Marie Presley dnes mluví o svém bývalém manželovi s úctou a láskou. Poukazuje však na jeho známou sebedestruktivní činnost, která ničila emocionálně všechny jeho blízké. Po Jacksonově předčasné smrti byla Lisa velmi zarmoucená. Novinářům pak sdělila, že zpěvák často mluvil o své smrti. I když tvrdí, že jejich manželství bylo postaveno na lásce, přiznává, že šlo o citově velmi náročný vztah. „Začala jsem být nemocná a velmi emočně vyčerpaná ve snaze ho zachránit od jeho sebedestruktivního chování a od těch odporných supů a pijavic, které on vždycky přitahoval jako magnet. Přerostlo mi to přes hlavu," líčila v rozhovorech.

Jackson zemřel 25. června 2009 v Kalifornii na selhání srdce. Za příčinu náhlého úmrtí byla určena akutní otrava silným sedativem propofolem. Podle provedené pitvy bylo ale zpěvákovo srdce silné, jeho tělesná váha odpovídala výšce postavy, a ačkoli mu byla zjištěna artritida a chronický zánět plic, byl to prý celkem zdravý padesátník.  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Dům a zahrada

Nevyhazujte lahve od vína a vyrobte si z nich designové stínidlo

1. Issová s Ondříčkem vyhlížejí vránu i čápa!

2. Dara Rolins tvrdě dře a plánuje o tom napsat knihu

3. Hvězdná svatba u Vágnerů! Nebudou chybět slavné topmodelky a celebrity!

4. Jane Fondová vypadá i v 80 báječně!

5. Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski