Reklama
Reklama
 České celebrity 

Atraktivní zprávařka Petra Svoboda ukázala nejdůležitější ženy svého života.

Už víte po kom Petra podědila krásu?
10. května 2016 15:52 / Facebook
Krásná moderátorka Petra Svoboda k příležitosti Dne matek zveřejnila rodinnou fotografii, na které jsou čtyři generace žen z rodiny. Krása je u nich v rodině jednoznačně dědičná!

„Všem maminkám jen to nejlepší! U nás čtyři generace,“ napsala si moderátorka TV Nova Petra Svoboda k fotografii, na které se objevují čtyři vysmáté tváře. Na snímku je Petřina babička, maminka, sama Petra a její dcerka Ráchel.

Půvabná moderátorka má krásnou dceru, která po mamince podědila jen to nejlepší. Petra zase podědila krásu po své mamince. Petra ale není mamince vděčná jen za krásu. Maminka ji podpořila v životě ve všech důležitých chvílích. A za vše co dokázala, vděčí i jí. Petra je velmi pracovitá a ve svém oboru velká profesionálka. Snaží se stále zdokonalovat a je vidět, že jí práce baví.

A právě díky jejím profesním kvalitám si ji vybrala i společnost Procter & Gamble. Petra moderovala tiskovou konferenci, kde byl poprvé představen film “Strong”. Video „Strong“ navazuje na oceňovanou kampaň „Děkuji, maminko“ a nově upozorňuje na klíčovou roli maminek v životě každého z nás. Video nám připomíná každodenní odvahu našich maminek, díky které nalézáme sílu překonávat všechny životní překážky.

Petra Svoboda má se svou maminkou úžasný vztah a velmi dobře si také uvědomuje důležitost maminky v životě. Petra se rozhodla ke dni matek své mamince za všechno poděkovat.  
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Zprávy

Důvěra v ekonomiku roste. Problém číhá někde jinde

Dům a zahrada

Skvělý doplněk do bytu může být také hitem letošních Vánoc

1. Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

2. Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

3. Tereza Maxová opět v akci: Téměř deset milionů pomůže dětem!

4. Simona Krainová předvedla v pražském klubu nadupaný dekolt

5. Kateřina Brožová s Jiřím Škorpíkem ve studiu: Co se chystá?