Reklama
Reklama
 České celebrity 

Další operace! Operní zpěvačka Michaela Gemrotová se chystá do plavek! Vyrazila na liposukci.

Tak tyhle špíčky musí pryč!
09. května 2016 14:11 / Yes Visage
Tentokrát, po nedávné operaci prsou, podstoupila na Klinice Yes Visage novinku Coolsculpting, moderní formu kryolipolýzy tzv. madel lásky, aby byla na léto fit do plavek!

Hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová po letech plánuje léto plné odpočinku. S přítelem stráví chvíle nerušeného klidu romantickou plavbou na jachtě mezi ostrovy Jaderského moře. Aby se cítila v plavkách co nejlépe, rozhodla se podstoupit tzv. Coolsculpting, moderní novou formu kryolipolýzy, dosud nejúčinnější bezbolestnou liposukci boků zmražením.

„Ikdyž zatím nemám s ukládáním nadbytečných tukových polštářů extra problémy, rozhodla jsem se před příchodem léta vytvarovat si postavu bez bolesti a následné rekonvalescence, kterou si kvůli pracovnímu vytížení nemohu dovolit. Nová redukce tukových buněk zmražením byla ideálním řešením,“ uvedla Michaela, která zákrok přirovnala k příjemné relaxaci a prozradila, že se na něj dokonce i těšila!

Na Klinice, kterou si Míša vybrala provádí Coolsculpting MUDr. Pavel Boček, který upozorňuje na velký rozdíl kvality v nabídkách slevových portálů a různých salonů krásy, a také na přístroje, které mají s metodou Coolsculpting pramálo společného.

Coolsculpting, nová moderní forma kryolipolýzy, neboli liposukce zmražením, je dosud nejúčinnější bezbolestná liposukce schválená nejpřísnějším úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů – americkou FDA. Účinek je trvalý a při správné indikaci srovnatelný s klasickou liposukcí, ovšem bez operace, a s tím související bolestí a dlouhou rekonvalescencí.

„Na Klinice YES VISAGE používáme mezinárodně certifikovaný přístoj, který má všechny certifikace účinnosti a bezpečnosti, vše probíhá pod pečlivým dohledem odborníků. Pouze takový přístroj zaručí bezpečnou a úspěšnou kryolipolýzu. Výhodou je, že klient není zatížen narkózou a může téměř ihned sportovat. Výrobce zaručuje postupné zničení 25 % tukových buněk, které si organismus pomocí imunologických procesů sám odklidí s nulovou zátěží organismu,“ uvedl MUDr. Boček.  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Tipy, jak si nejlépe zorganizovat pořádek v ložním prádle

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!