Reklama
Reklama
 České celebrity 

Velké odhalení: S kterým slavným sportovcem chodila Lucka Vondráčková před Plekancem?

Tomáš Plekanec není prvním sportovcem, s kterým Lucie Vondráčková chodila!
08. května 2016 05:01 / archiv
Všichni si mysleli, že hokejista NHL Tomáš Plekanec je prvním partnerem zpěvačky a herečky Lucky Vondráčkové z řad slavných sportovců, ale omyl! Není jediným ani prvním. Dnes krásná maminka dvou dětí totiž několik měsíců randila s českým čutálistou! Tím nebyl nikdo jiný, než Tomáš Ujfaluši!

Zdá se, že toho, že vyměnila kopačku za hokejku dnes Vondráčková, žijící v Kanadě, nelituje! Zatímco dnes žije v cizině se svou rodinou, v době, kdy chodila s Ujfalušim do ciziny jezdila.

Létala za ním do Madridu. Byla hodně zamilovaná a byla schopna létat téměř na otočku. Protože oba chtěli vztah alespoň prozatím utajit, nastal problém. Přišly neshody, včetně toho, že byli od sebe vzdálení a odloučení. Velká láska tedy nakonec skončila.

"Lucka opravdu žila s jedním slavným českým sportovcem, ale mluvit o tom nechce. Teď je spokojená a šťastná," prozradila jedna z kamarádek, bez dalších detailů!

Nad rozchodem s fotbalistou ale nemusí Vondráčková truchlit. Díky rozchodu s ním potkala svého Tomáše Plekance. A přesto, že se spekuluje o manželské krizi, je jejich manželství v pořádku. Kde by taky občas nebyla hádka či neshody, ale u Plekanců je vše v pořádku a na žádný rozvod to rozhodně nevypadá.

Zatímco Plekanec je nyní pracovně v Česku a Lucka v Kanadě, už v létě přijede Lucie domů, kde ji čeká tour a další pracovní závazky. S sebou by měla zřejmě přivést i oba syny Matyáše a Adama, o které se budou stara Lucčiny rodiče.  
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?