Reklama
Reklama
 České celebrity 

Velké odhalení: S kterým slavným sportovcem chodila Lucka Vondráčková před Plekancem?

Tomáš Plekanec není prvním sportovcem, s kterým Lucie Vondráčková chodila!
08. května 2016 05:01 / archiv
Všichni si mysleli, že hokejista NHL Tomáš Plekanec je prvním partnerem zpěvačky a herečky Lucky Vondráčkové z řad slavných sportovců, ale omyl! Není jediným ani prvním. Dnes krásná maminka dvou dětí totiž několik měsíců randila s českým čutálistou! Tím nebyl nikdo jiný, než Tomáš Ujfaluši!

Zdá se, že toho, že vyměnila kopačku za hokejku dnes Vondráčková, žijící v Kanadě, nelituje! Zatímco dnes žije v cizině se svou rodinou, v době, kdy chodila s Ujfalušim do ciziny jezdila.

Létala za ním do Madridu. Byla hodně zamilovaná a byla schopna létat téměř na otočku. Protože oba chtěli vztah alespoň prozatím utajit, nastal problém. Přišly neshody, včetně toho, že byli od sebe vzdálení a odloučení. Velká láska tedy nakonec skončila.

"Lucka opravdu žila s jedním slavným českým sportovcem, ale mluvit o tom nechce. Teď je spokojená a šťastná," prozradila jedna z kamarádek, bez dalších detailů!

Nad rozchodem s fotbalistou ale nemusí Vondráčková truchlit. Díky rozchodu s ním potkala svého Tomáše Plekance. A přesto, že se spekuluje o manželské krizi, je jejich manželství v pořádku. Kde by taky občas nebyla hádka či neshody, ale u Plekanců je vše v pořádku a na žádný rozvod to rozhodně nevypadá.

Zatímco Plekanec je nyní pracovně v Česku a Lucka v Kanadě, už v létě přijede Lucie domů, kde ji čeká tour a další pracovní závazky. S sebou by měla zřejmě přivést i oba syny Matyáše a Adama, o které se budou stara Lucčiny rodiče.  
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Anička Slováčková má ráda žárlivost!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Nevíte, jak namíchat benzín s olejem do sekačky? Důležitý je poměr i typ oleje

1. Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová se stala novou tváří televize Nova

2. Půvabná Petra Svoboda podlehla žhavému trendu letošní sezony

3. Nejhorší obavy se naplnily. Zemřel herec a producent Jiří Pomeje

4. Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

5. Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?