Reklama
Reklama
 České celebrity 

Honza Musil si nedá pokoj a k rozumu asi nepřijde! Skoro v padesáti se bude zase "ženit"!

Honza Musil opět poleze pod čepec. Tentokrát s o 22 let mladším Jakubem!
04. května 2016 11:40 / Instagram
Moderátor Honza musil asi nedospěje a patrně jeho naivit a je čím dál hlubší. Poté, co se nedávno rozešel se slovenským fotografem Stefanem a nabalil si o 22 let mladšího zajíčka Jakuba, také rodáka ze Slovenska, se rozhodl, že to stvrdí oficiálně papírem! Bude se ženit, do třetice všeho dobrého a zlého.

Otázkou je, zda dobrého nebo zlého, protože si Musil, který za necelé dva roky oslaví padesátiny, bude brát 26letého mladíka. S tím bydlí pár měsíců a hned ví, že je to ten pravý.

"To Honza věděl u všech a jak to dopadlo. Jenomže až na Patrika, s kterým se rozešel vloni, všechny k šípku poslal on. Teď si našel zajdu a je s ním šťastný. Všichni mu to přejeme, jen si asi neuvědomuje, že za deset let mu bude skoro šedesát a jeho kluk bude v nejlepších letech," myslí si kamarádka Musila.

Poprvé se Musil ženil před více jak třiceti lety se svou ženou, s níž má dvě dcery. Jedna dokonce čeká miminko a tak bude moderátor už i dědečkem. Podruhé se pak "ženil", respektive uzavíral registrované partnerství před lety s partnerem Jakubem. S tím dokonce provozoval jeden z pražských gayklubů. Ani tenhle vztah nevydržel a teď do toho na podzim chce praštit zase.

"Jsem o něm přesvědčený, že je to ten pravý! Proto jsme se dohodli, že se v září vezmeme. Bude to určitě v Čechách," nechal se Musil slyšet.

Svůj vztah prý dlouho tajili, tvrdí Musil. Jenomže si jaksi nevidí do úst. Asi čtrnáct dní poté, co poslal k vodě slovenského fešáka Štefana, se začal objevovat na akcích právě s mladým blonďákem. Svůj vztah museli nejprve prý vybudovat na pořádných základech, než oficiálně potvrdili, že jsou partneři. No tak snad to Honzovi tentokrát skutečně vydrží na co nejdéle!  
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?