Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tahle prsatá kráska od Mareše vám poradí, jak na vztahy! Zkušeností má rozhodně dost!

Monika Marešová sice nemá na muže štěstí, ale druhým poradit umí, a prý velmi úspěšně!
02. května 2016 10:25 / archiv M. Marešové
Byla zoufalá, podváděná, ale stále je manželkou moderátora Leoše Mareše. A právě snad proto, že má bohaté zkušenosti se vztahy a nefungujícím manželství, může radit dál. Monika Marešová se dala na "koučink" a teď radí ženám v podobné situaci, jak na to.

Vnadná a stále krásná Monika si řekla, že pomůže dalším ženám a dívkám, jak na vztahy. Dalo by se namítat, že sama nežije ve funkčním vztahu, jejím životem prošlo pár dalších mužů a chce poučovat jiné? Ale právě proto, že má vlastní zkušenosti, její rady prý fungují.

"Mám, dvě kamarádky, které se neznají a oběma nezávisle na sobě radila, věnovala se jim a i jejich partnerům a skutečně jim vztah zachránila," svěřila se Staronline.cz jedna z českých moderátorek, která si myslí, že Marešová má co nabídnout jako životní a vztahová koučka.

„Moc mě to baví. Myslím si, že jsem se v tom našla,” nechala se slyšet Monika Marešová s tím, že jí k této práci přivedla kamarádka. "Všimla si mé empatie a toho, že se na mě obrací spoustu známých s různými problémy. Viděla, jakým způsobem s nimi jednám a že jim pomáhám. Byli spokojeni. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem se rozhoupala do toho pustit, ale jsem ráda, že jsem do toho šla," říká Monika, jenž se sama vzdělává a navštěvuje i kurzy.

"Asi největší odměnou je, když vidíte v tom problému těch lidí posun a víte, že jste jim pomohla. To mě baví a těší zároveň," dodává matka dvou dětí Monika Marešová, která neradí jen ženám, ale i mužům, či párům.  
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Třapatka nachová ozdobí vaši zahradu a pomůže s nachlazením i zažíváním

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!