Reklama
Reklama
 České celebrity 

Řepková chce být zase vidět? S manželem se štěkají přes sociální síť!

Tomáš Řepka a Vlaďka Řepková se už začali hádat veřejně - přes sociální sítě!
30. dubna 2016 03:35 / archiv
To by nebyla modelka Vlaďka Řepková, aby o sobě nedala pořádně vědět. Když se s manželem, fotbalistou Tomášem Řepkou musí štěkat, tak ne doma, za zavřenými dveřmi, přes emaily, smsky, nebo soukromou komunikaci, ale veřejně. Třeba hned na Facebooku!

Špinavé prádlo se pere veřejně, podobně jako v případě Patrasové se Slováčkem. Jenže s tím rozdílem, že tady šlo o něco trochu jiného. Nicméně Vlaďka na sociální síť napsala: "Neodcházíme proto, aby si druzí uvědomili naši cenu a hodnotu, ale proto, že jsme si ji konečně uvědomili my sami.

Jenže tohle heslo, které asi hovoří za vše, si nenechal Tomáš Řepka líbit a hned přišla odveta: „Ale ty žádnou cenu nemáš, a proto jsem tě nechal odejít,“ komentoval výlevy své ženy fotbalista pověstný svou vznětlivou náladou.

„Doufám, že jsi na sebe pyšný…,“ odpověděla Vlaďka fotbalistovi s tím, že z manželství prý odešla hlavně kvůli dětem!. „Naše soužití bylo už tak vypjaté a denně přinášelo nové a nové konflikty, že se to začalo odrážet na chování a reakcích dětí. Nejvíc jsem se bála okamžiku, kdy dětem řeknu, že si musíme dát s tatínkem čas na nadechnutí. Po jedné konkrétní události jsem si uvědomila, že tím krokem nejvíc pomůžu právě jim. A to se stalo,“ svěřila se Řepková v rozhovoru pro časopis Story.

Vlaďka momentálně chodí s fešným hokejistou Michalem Gulašim a lze v nadsázce říct, že kopačky vyměnila za hokejku. Rozvod mezi manželi, jejichž vztah není ideální už řadu let, byť oni si hráli na ideální rodinu, je nyní opravdu spadnutí. 
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Autolednice se hodí na cesty i na pláž. Jak ale vybrat správně?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!